Forum Kabelové televize Kadaň
https://phorum.ktkadan.cz/

Sada reproduktorů s certifikací THX - Logitech Z-2300
https://phorum.ktkadan.cz/viewtopic.php?f=6&t=16564
Stránka 1 z 1

Autor:  Marketa2020 [ úte úno 18, 2020 7:37 pm ]
Předmět příspěvku:  Sada reproduktorů s certifikací THX - Logitech Z-2300

Prodám reproduktorový systém. Cenu prosím nabídněte. Již je nevyužívám. Jen osobní předání v Kadani, neposílám je poštou! kontakt: marketafiserova@yahoo.com

Reproduktorový systém Logitech Z-2300 THX - stylový 2.1 systém sestávající ze tří hlavních komponent, dvou satelitů a jednoho subwooferu. Sestava dokáže vychrlit 200 wattů RMS výkonu. Oba satelitní reproduktory s 2.5 palcovými fázovými vložkami z leštěného hliníku poskytují bohatý a dynamický zvuk o výkonu 40 W na kanál. Satelity se připojují k subwooferu přes 1.8 dlouhé kabely. Subwoofer, o jehož samostatný výkon 120 wattů se postará osmipalcový driver, je potažen leštěným černým kovem a spolu se dvěma chromově lesklými satelity tvoří vzhledově velice pěkný elegantní doplněk prakticky kdekoliv.

Odstup signálu a šumu se u Z-2300 THX pohybuje nad hranici výborných 100 dB, takže s frekvenčním rozsahem 35 Hz - 20 kHz nabízí poslech ve vynikající kvalitě a čistotě reprodukce. Sestava je opatřena drátovým dálkovým ovládáním s volbou hlasitosti systému jako celku, či subwooferu samostatně. Tlačítko Standby poslouží k vypnutí celého systému a 3.5mm jack zdířka dovolí použití sluchátek.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/